ARSIZ İLİŞKİLER..!

Sadakat nedir? Aşk nedir? İnsanlar birbirine nasıl dürüst olur? Bir kadın kocasını neden aldatır? Bir adam karısını neden aldatır?
Kafamda deli sorular…

İkili ilişkilerde kırmızı çizgisi olan bir kadınım. Zina’dan nefret ederim, hayatım boyunca gecelik ilişki yaşamadım bu benim özelim ama burada yazmak istediğim olay ve bahsedeceğim konu çok farklı.
Diyeceksiniz ki “cinsellik özgürlük demek” hayır değil, insanlar inanılmaz derecede dejenere olmuş kimin eli kimin cebinde belli değil.

Bugün hayatıma girmek isteyen ve defetmeye çalıştım kadın elime büyük bir koz verdi. En yakın arkadaşlarımdan olan “kardeşim” gözüyle baktığım 1990 doğumlu bir çocuk’la yatıp kalktığını öğrendim. Ben de film o an koptu, kadına Allah yarattı demeden öyle bir saldırdım ki inanın neler yaptığımı hatırlamıyorum.

Beni kandırdı, hadi beni boş verin eşini kandırdı.
Bu durum asla kabul edebileceğim bir şey değil, hayatımdaki bir çok ilişkiye başlamadan bitirme sebebidir bu ön sevişme cinsellik muhabbetleri.

Adamla yazışmaya yeni başlamışız hemen seksting muhabbetine giriyor. (En son sırık Gamze’li ile yaşamıştım bunu ve çok ağlamış, inanılmaz yaralanmıştım kalbim çok kırılmış ama o anlamamıştır, çünkü o kadar alışmış ki tüm kadınlarla bunu yaşamaya geri zekalı).
Bir kere sev, saçımı okşa, yemek yiyelim, biraz yürüyüş yapalım, kalbimi sev benim ya!

Beş dakikada hemen ne azıp duruyorsunuz?
Son beş yıldaki tüm ilişkilerimin hepsi çöp.
Gerçi bir tane ilişkim oldu oda çöpün tillahıydı, kralıydı kendisi de hala leş kargaları gibi çöplüklerde dolaşıyor. Allah zaten belasını vermiş onu konuşmaya gerek yok!

İhanet ve yalan konuşmalar beni ilişkiden soğuttu. Uzun yıllardır bir ilişkim yok flörtten öteye gidemiyorum, zaten adama ağzıma geleni söyleyip engelliyorum ya da sataşıyorum,ne biliyim tanışıyorum sonra öğreniyorum ki evli. Tanışıyorum bir bakıyorum ki beş dakika sonra benimle seks fantazileri kuruyor konuşmalar havada uçuşuyor, tabi ben de bir “Dipsomani” kişiliğim konu nereye gidecek diye bekliyorum en sonunda saldırıp küfür edip kapatıyorum. (oh iyi ki yapmışım hiç pişman değilim, azdan az çoktan çok gider Allah selamet versin dayı!)

Kardeşim hiç mi sevmeyi bilmiyorsunuz? sorsanız gevşek bir üslupla;
“ne var ki hayatım bunda hangi nesilde yaşıyorsun, evlenmiş boşanmış bir de çocuğun var leylekler mi getirdi oğlunu?”
-Hayır gayet usulüyle yaptım o çocuğu, legal yollardan yaptım severek evlendim severek yaptım o çocuğu.

Bahane arıyordum bahane gerçek oldu, kadın bana çok batıyordu sinir oluyordum çünkü yalan konuşuyordu yakalamıştım bazı dalavere yaptığı işleri. Benim tanıştırdığım adamı gizlice evine sok ve evinde çocuğun varken adamla aşk yaşa seks yap ve inkar et..! (Sinirden hala elim ayağım titriyor)

Bunu asla kabul edemem, bu benim değer yargılarıma aykırı. Yüz metre mesafemde dahi duramaz. Ben, bu yola nahoş düşmüş kadınları toplayıp dernek kurup onlara sahip çıkmak için girmedim!

Bazıları bunu durumu meslek haline getirip para kazanma yolu olarak seçmiş, hayatlarını düzgün yaşasınlar diye ben bunlarla baş edemem, benim bunlara ayıracak vaktim yok. Ben kendim ve oğlum için yaşayacağım sizin için değil.

Elalemin direk başını tutamam ama bunları gördükçe ilişkilere olan inancım bitti. Varsın hayatımda kimse olmasın, varsın ölene kadar seks yapmadan yaşayayım umrumda bile değil.

Midemi bulandırıyorsunuz, iyi ki suratına tükürmüşüm. Üç günde kimseyi sevemezsin, sevginin yalan olduğu daha yatsı olmadan söner herkesi de senin gerçek yüzünü görür.

Ordan baktığın zaman salak bir kadın gibi mi görüyorsun bilemiyorum ama kusura bakma canım ben salak değil güler yüzlü merhametli biriyim. Cebimde ki son kuruşu isteyin veririm hayır demem benim parayla pulla işim yok sadece sevgiye önem veriyorum onu verecek de bir babayiğit yok.

Çevremdeki kadınların zaten hepsi rezalet hepsi.
O zaman ben kime neye tutunacağım?
Tabii ki kimseye bir kadın olarak elbette tacize maruz kalıyorum ama bunu asla mahal vermiyorum çünkü değer yargılarım çok önemli tek başına tatil yaparım, tek başına loca kapatırım bir Allah’ın kulunu yanıma sokmam.

On iki yıldır bekarım, bu evli kadınların yaptığını bir kere bile eşime yapmadım oğlumun rahatsızlığını öğrendikten sonra bize hayat sert vurdu. Hatta eski eşim beni aldattı ama ben hiç bir zaman onu aldatmadım aklıma bile gelmedi.
Kırıldım, küstüm ve sevgililer günü ona boşanma dilekçesini sundum.

Canıma okudu, yıllarca süründürdü beni.
Ama asla davamdan vazgeçmedim.
Bugün bir kadına sataşıp suratına tükürüp “ahlaksız kadın kocana bunu nasıl yapıyorsun” dedim kadın kocasından utanmıyor ama bana rezil olduğu için utanıyor oda ayrı bir ironi.

Bir daha karşıma çıkma, ayağımın altına alır ezerim ben adım Ebru ise yaparım.

Şimdi herkes işine baksın..!

Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter

3 Responses

  1. Kesinlikle cok hakli ayni seyleri yasamis biri olrak ancak bu kadar guzel dile getirilebilirdi diyorum 👏👏👏👏👏👏👏

  2. Seni yakınen tanıyan biri olarak yazdıklarında çok haklı olduğunu söyleyebilirim aynı zamanda da o zavallı kadın ucuz sıyrılmış bu işten 😀 diyorum başka da birşey söyleyemiyorum ağzına sağlık 👋

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İlgili Makaleler

HEDEF BEN MİYİM 2020..?

2020 yılı genel özetine neresinden bakarsam bakayım çöp, hayatımda hiç olmadığım kadar enjeksiyon yapılan, böbrek taşı – kumu ne kadar inşaat malzemesi varsa ortaya döktüğüm

KROMOZOM…

“İnsanlar hücrelerimi parçalıyor kromozomlarıma kadar ve bana düşen ise her seferinde tek tek her hücremi tekrar birleştirmek…” Tabii ki bunun altında bir dram yok şu

BOŞA ÇEKİLEN KÜREKLER…

Boşuna kürek çekmek istemiyorum anlamsız yüklemeler zihnimi yormalar… Bu duyguları yaşamak için oldukça yetişkin biriyim. Hayatım hep net ve önem verdiğim kişiler üzerine kurulu. İçe